podkładki pod tablice rejestracyjne

Liczba akcesoriów istotnych dla każdego właściciela samochodu jest ogromna. Każda wizyta w sklepie motoryzacyjnym może zakończyć się poważnymi zakupami, które dotyczyć będą produktów różnego typu. Bez względu na ich specyfikę, zawsze trzeba zwracać szczególną uwagę na jakość wykonania. Dobrym tego przykładem są podkładki pod tablice rejestracyjne.

Choć może się wydawać, że nie są zbyt ważne, rzeczywistość często okazuje się zgoła inna. I to niezależnie od tego, z jakim dokładnie pojazdem mamy do czynienia. Zresztą, wystarczy przeanalizować najważniejsze funkcje, jakie spełniają ramki. Należy do nich:

  • zabezpieczenie tablic rejestracyjnych przed wypadnięciem,
  • ochrona tablic przed uszkodzeniami mechanicznymi i poważnymi zabrudzeniami,
  • dekoracja samochodu,
  • promocja biznesu – mowa tu o tak zwanych tablicach reklamowych, na których zamieszczony może zostać na przykład logotyp, nazwa firmy czy też dane kontaktowe.

Jak widać, ramki mogą być bardzo pomocne. Oczywiście pod warunkiem, że zostaną odpowiednio dobrane, najlepiej poprzez analizę kluczowych kryteriów, jak również sposobu wykonania.

Jaka ramka do samochodu? Na co zwrócić uwagę?

Zdecydowanie najważniejszy będzie oczywiście rodzaj materiału użytego w produkcji tego typu ramek. Nie może być to zwyczajny plastik, który ulega uszkodzeniom przy niewielkich uderzeniach i dość szybko traci swoje właściwości. Konieczne jest specjalnie wzmocnione tworzywo, w pełni odporne na wpływ czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, promieniowanie UV czy też skrajne oraz zmienne temperatury.

Nie bez znaczenia będą wymiary ramek (muszą zostać dopasowane do samych tablic), a także sposób ich zamykania oraz otwierania. Produkty dobrej jakości zazwyczaj są wyposażane w specjalne mechanizmy, które nie wymagają użycia narzędzi. Wystarczy je otworzyć, umieści rejestrację w środku i zamknąć.

Spełnienie tego typu kryteriów gwarantują przede wszystkim doświadczeni i cenieni producenci, którzy mogą pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami zadowolonych klientów. Przygotowane przez nich ramki pod tablice dają gwarancję wysokiej jakości. Jest to ważne również wtedy, gdy kupujemy je w celach reklamowych. W takim przypadku należy zwrócić uwagę też na to, w jakiej technologii wykonywane są wszelkie nadruki. Na rynku proponowane są głównie ramki z sitodrukiem, nadrukiem cyfrowym, a także modele wypukłe (3D). Do tego dochodzą produkty z powierzchnią Doming, czyli pokrytą warstwą żywicy, która pozwala na przygotowanie napisów wypukłych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here