Tworzenie strony internetowej - certyfikat SSL

Jeśli kiedykolwiek myślałeś o stworzeniu własnej strony internetowej, to na pewno miałeś do czynienia z takimi pojęciami jak domena, hosting, WordPress czy certyfikat SSL. Wszystkie te zagadnienia mogą wydawać się skomplikowane, jednak w rzeczywistości zrozumienie ich nie wymaga zbyt wiele czasu. Domena to inaczej nazwa naszej strony internetowej, którą musimy zarejestrować za pośrednictwem przeznaczonego do tego serwisu.

Z kolei hosting to serwer, który gromadzi wszystkie dane naszej strony internetowej. Bez tych dwóch rzeczy nie da się stworzyć strony internetowej. WordPress to system zarządzania treścią, który pozwala na publikowanie oraz swobodne edytowanie treści. Można powiedzieć, że WordPress to narzędzie, za pomocą którego możemy od postaw stworzyć stronę internetową. Jego obsługa jest zdecydowanie najbardziej skomplikowanym zagadnieniem, jednak w internecie znajdziemy całe mnóstwo kursów, które mogą nam pomóc w zrozumieniu tego, jak działa WordPress.

Certyfikaty SSL dla stron www

Ostatnim zagadnieniem jest certyfikat SSL, czyli tak zwany certyfikat bezpieczeństwa. Zapewnia on ochronę przed różnymi przykrymi sytuacjami. Warto zadbać o certyfikat SSL szczególnie w sytuacji, gdy zamierzamy prowadzić sklep internetowy i nie chcemy, aby dane osobowe naszych klientów dostały się w niepowołane ręce. Certyfikat SSL zabezpiecza przed takimi właśnie sytuacjami, więc można śmiało stwierdzić, że jest to rzecz absolutnie konieczna.

Gdzie kupić tani certyfikat SSL dla strony www?

W internecie istnieje mnóstwo różnych serwisów, które oferują kompleksowe usługi z dziedziny tworzenia stron internetowe. Ciekawym rozwiązaniem są tanie certyfikaty SSL z kru.pl. Oprócz certyfikatu, za pośrednictwem tego serwisu możemy nabyć również domenę w bardzo przystępnej cenie oraz serwer hostingowy. Za cenę, która nie przekracza 20 złotych możemy zarejestrować nazwę naszej strony oraz zakupić serwer. Kolejne 29 złotych to koszt najtańszego certyfikatu SSL objętego gwarancją bezpieczeństwa. Certyfikat SSL w kru.pl to świetnie rozwiązanie dla każdego, kto myśli o stworzeniu własnej strony internetowej.

Więcej: https://www.kru.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here