Chcesz kupić nowe mieszkanie w Szczecinie? Sprawdź zakres oferty!

Wykończenie mieszkania pod klucz to atrakcyjna alternatywa dla samodzielnie prowadzonych prac i dla poszukiwania ekipy wykończeniowej przy standardzie deweloperskim. Zanim jednak zdecydujemy się na taką ofertę, sprawdźmy, co dokładnie wchodzi w jej skład!

Większość nowych mieszkań w Polsce sprzedawanych jest w stanie deweloperskim. Co ciekawe, to specyfika polskiego rynku, ponieważ w innych krajach standard ten często jest niespotykany.

Mieszkanie w stanie deweloperskim wymaga dalszych prac wykończeniowych. Obejmują one głównie kładzenie podłóg, malowanie ścian, kompleksowe prace w łazience, montaż drzwi wewnętrznych, aby wspomnieć tylko o niektórych z nich. Prace wykończeniowe w mieszkaniu w stanie deweloperskim można wykonać samemu, ale większość osób poszukuje ekipy wykończeniowej. Oczywiście, poszukiwania warto rozpocząć jak najszybciej – dobre ekipy mają wypełnione terminarze nawet na rok do przodu!

Alternatywne rozwiązanie to mieszkanie wykończone pod klucz – aktualnie wielu deweloperów oferuje klientom takie rozwiązanie, na przykład nowe mieszkania w Szczecinie często dostępne są z taką usługą. Wykończenie pod klucz polega na przekazaniu prac w ręce zewnętrznej ekipy, która odpowiada za praktycznie wszystkie sprawy – klient musi tylko wybrać interesujące go materiały z katalogu. Jeśli chodzi o Szczecin, takie nowe mieszkania znajdziemy na https://ronson.pl/panoramika/o-osiedlu/.

Zanim jednak zdecydujemy się na wykończenie mieszkania pod klucz, powinniśmy sprawdzić dokładnie, co wchodzi w zakres takiej oferty. Deweloperzy świadczą ją w różnych pakietach wykończeniowych, które mogą obejmować tylko niektóre interesujące nas prace wykończeniowe. Dodatkowo, pamiętajmy o tym, że najszerszy wybór modnych, nowoczesnych materiałów będzie dostępny w pakietach droższych. Warto więc sprawdzić wszystkie oferty i porównać je ze sobą, aby wybrać taką, która będzie najbardziej atrakcyjna. Za wykończenie mieszkania pod klucz będziemy musieli zapłacić od około 500 do 1500 złotych za jeden metr kwadratowy w zależności od wybranego pakietu. Dokładne cenniki usługi można znaleźć na stronach internetowych deweloperów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here