Darmowa pożyczka przez internet na 30 dni

Zapotrzebowanie na szybką gotówkę może pojawić się z dnia na dzień, a przy tym człowiek rozsądny powinien jednocześnie myśleć o tym, że taką pożyczkę trzeba będzie przecież spłacić. W takich wypadkach przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu długu ważna jest również kalkulacja, czyli dokładne porównanie, jaką kwotę uzyskamy, a jaką będziemy musieli oddać oraz znalezienie opcji, w której oddać będziemy musieli jak najmniej. Kiedy sprawdzimy oferty pożyczkodawców okazać się bowiem może, że istnieje możliwość uregulowania długu w kwocie dokładnie identycznej jak ta, którą pożyczyliśmy. Warunek jest tylko jeden, musimy oddać pożyczkodawcy dług w terminie do 30 dni.

Jakie są sposoby uzyskiwania pożyczek darmowych?

We wszystkich dostępnych ofertach na rynku istnieje tylko jeden sposób zawierania pożyczki darmowej na 30 dni i jest nim aplikowanie o nią przez internet za pomocą formularza ze strony https://www.lendon.pl/darmowa-pozyczka-na-30-dni. Nie uzyska jej również każdy aplikujący, ponieważ uzyskanie pożyczki jest obłożone pewnymi warunkami.

Warunki uzyskania pożyczki darmowej na 30 dni

Niemalże w każdej firmie wymagane warunki są takie same:

 • trzeba mieć ukończone 18 lat i posiadać ważny polski dowód osobisty;
  • być obywatelem Polski i być przy tym na stałe zameldowanym w Polsce;
  • mieć stałe źródło dochodu, a także dobrą historię kredytową;
  • posiadać status konsumenta (czyli nie występować jako instytucja);
  • niezbędne jest posiadanie konta w banku;
  • niezbędne jest posiadanie telefonu komórkowego z polskim numerem, a także adresu mailowego.

Jak aplikować o darmową pożyczkę na 30 dni?

Wnioskowanie o pożyczkę darmową na 30 dni jest dostępne dla wszystkich, chociaż w niektórych serwisach do uzyskania pożyczki niezbędny jest uprzedni kontakt z konsultantem. Z reguły jednak odbywa to się następująco:

Trzeba założyć konto w danym serwisie pożyczkowym, tzw. panel klienta.

Wybieramy kwotę pożyczki (oferty pożyczkodawców są w tym wypadku zróżnicowane i wynoszą od 300 zł do nawet kilkunastu tysięcy zł) oraz okres jej spłaty i w wypadku okresu do 30 dni uzyskujemy automatycznie dostęp do pożyczki darmowej, czyli nieobarczonej żadnymi kosztami ani oprocentowaniem.

Następnie klikamy „złóż wniosek”, a gdy ukażę się naszym oczom formularz, wypełniamy wszystkie wymagane pola, a więc imię i nazwisko, adres, nr telefonu, e-mail, a także podajemy koniecznie swój numer konta bankowego. Bez konta w banku darmowa pożyczka na 30 dni nie jest dostępna.

Oczekiwanie na darmową pożyczkę przez internet na 30 dni

Po złożeniu wniosku nasze dane są weryfikowane, w tym przez niektóre serwisy weryfikowany jest BIK i Krajowy Rejestr Dłużników. Po korzystnej weryfikacji otrzymujemy na adres e-mail oraz SMS-em na telefon powiadomienie o przyznaniu pożyczki. Bywa, że przyznana kwota może być mniejsza od wnioskowanej oraz zostajemy poproszeni o weryfikację naszego konta w banku poprzez przesłanie określonej kwoty na konto wskazane przez pożyczkodawcę (zazwyczaj jest to 1 zł, które zostaje nam oddane po weryfikacji).

Pożyczkodawca udzielający pożyczek poprzez serwisy zapewniające szybkie przelewy po weryfikacji konta prześle nam pieniądze w przeciągu 15 minut.

Ważne! W wypadku niespłacenia pożyczki w terminie, nakładane jest na dłużnika oprocentowanie oraz inne koszty. Dlatego ze względu na różne koleje losowe, warto przed wzięciem pożyczki darmowej zapoznać się z obciążeniami jakie na nas spadną w wypadku problemów ze spłatą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here